РОМАНТИЧНЕ ПОБАЧЕННЯ
Ми закриємо двері Майстерні для інших, щоб лише ви удвох відчули атмосферу створення особливого аромату.

01
02
03
04
05
Уся майстерня у вашому особистому розпорядженні. Майстер-клас проводиться лише один раз на день, після зачинення майстерні

Створення аромату проходить індивідуально з нашим Майстром
Схожого парфуму не буде більше ні в кого — він унікальний, адже створений вами.
Ви впишете формулу свого аромату до нашої Книги рецептів, а ми зможемо будь-коли відтворити його для вас.
Назву аромату також надаєте ви, а етикетку друкуєте на старовинному друкарському верстаті.
Влаштуйте ідеальний вечір
Як подарувати коханій людині незабутні емоції та зробити так, аби спільний вечір або визначна подія запам'яталися надовго вам обом?

Романтичне побачення в Майстерні парфумерії — можливість провести час за найцікавішою грою, де ви — парфумери, які створюють свій спільний парфум. Аромат свого кохання.


Аби ви не розгубилися серед розмаїття компонентів, вам допомагатиме Майстер. Для вашого натхнення та створення особливого настрою, ми пропонуємо:

  • шампанське Latinium Sparkling або Fratelli Fragolino на вибір;
  • шоколадні цукерки Любімов у кошику.
Освідчення
Як освідчитись у коханні так, щоб вона запам’ятала це на все життя? Майстер-клас зі створення парфуму подарує незабутні враження
для романтичної зустрічі у Майстерні парфумерії
побачення
На такий сюрприз вона точно не очікувала! Подаруйте їй найцінніше — яскраві емоції від створення вашого спільного особливого парфуму, якого більше ні в кого не буде.
річниця відносин
Запам'ятайте себе щасливими, як цього дня. Створений аромат, немов машина часу, щоразу повертатиме вас до нього. А коли парфум закінчиться, ми зможемо його відтворити :)
Варіанти створення парфумів
Спочатку ви разом створюєте жіночий парфум, а після — чоловічий. У кінці майстер-класу ви отримуєте два різних аромати у флаконах.


Ви разом створюєте аромат для дівчини, а для чоловіка обираєте готовий парфум із власних колекцій Майстерні — MoVa Tila або Be Craft.
Із задоволенням розглянемо ваші пропозиції щодо створення ароматів. Натисніть кнопку нижче, щоб обговорити це.
Контакти
© Be Craft майстерня парфумерії
Пам'ятайте: в один вечір ми маємо можливість провести лише один майстер-клас, тому записуйтеся на створення парфуму заздалегідь.
Вул. Коперника, 3 Львів, Україна