Виїзний майстер-клас

Додайте нових вражень та емоцій у ваше весілля! Ми розробили формат проведення виїзного майстер-класу на весілля для вас та ваших гостей!

Майстер-клас триває 2 години. Парфумерний майстер приїжджає на місце проведення весілля з набором парфумера, що включає все необхідне для створення парфумів. Майстер демонструє створення декількох ароматів за участю молодят та гостей. Кожен гість отримає сертифікат на знижку на створення власного парфуму та мініатюру аромату.

Також є можливість подарувати кожному гостю мініатюри аромату, попередньо створеного молодятами в Майстерні парфумерії Be Craft (див. майстер-клас «Комбо»).
Весільні майстер-класи
Дівич-вечір

Створювати ваш унікальний аромат вам та вашим подружкам допомагатиме парфумерний майстер. Він розповість про піраміду ароматів та основи їх поєднання,
пояснить, які аромати краще поєднувати між собою та як правильно закріпити бажані ноти у створюваному парфумі.

Ми підготували для вас декілька варіантів створення парфуму.

Створення унікального парфуму відбувається для нареченої в компанії подружок. У результаті отримаєте повномірний флакон створеного парфуму, парфум для нареченого з колекції MoVa Tila, мініатюру аромату з колекції MoVa Tila чи luxury-колекції Be Craft для кожної подружки у подарунок.

Створення аромату відбувається не лише для нареченої, а й для кожної з подружок — по завершенню майстер-класу вони отримають власні парфуми у версіях 10 мл, а ви — повномірний флакон створеного аромату.

В обох випадках гостям пропонуються свіжонарізані фрукти та келихи Мартіні.

Бажаєте дізнатися детальніше та отримати розрахунок вартості? Залиште свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами для надання консультації.
У майстерні


Молодята приїжджають до Майстерні в заздалегідь обговорений час та створюють індивідуальні аромати для себе та один одного. Створювати парфуми допомагає наш майстер. У процесі молодятам пропонують келихи шампанського.

Створення ароматів триває доти, доки наречені не будуть повністю задоволені створеним парфумом. Після цього молодята дають ароматам назви та записують їх пропорції до Книги рецептів Майстерні парфумерії Be Craft. Готові парфуми наречених майстер запаковує до фірмової коробки у вигляді серця, яку майбутнє подружжя забирає з собою.
Комбо

Бажаєте cтворити ароматні спогади про ваше весілля та подарувати їх частинку кожному гостю свята? Обирайте цей варіант майстер-класу!

Створіть власні унікальні парфуми для нареченої та для нареченого в Майстерні парфумерії Be Craft, і за їх зразками ми виготовимо мініатюри парфумів по 3 мл для гостей. Кожна мініатюра буде позначена наклейкою, де буде вказано назву парфуму, яку надасте йому ви, а також інгредієнти, що до нього входять.

Готову продукцію ми запаковуємо до крафтових конвертів 75х75 та складаємо до подарункової коробки. Крім того, кожен гість отримає сертифікат на створення індивідуального аромату в Майстерні парфумерії Be Craft у Львові.

Бажаєте внести зміни до структури майстер-класу, запропонувати власний варіант або отримати розрахунки щодо вартості? Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо вам, аби обговорити деталі та надати розширену консультацію!
Записатись на виїзний майстер клас
Залиште свій номер телефону і наш менеджер допоможе вам визначитись з датою майстер класу
Записатись на дівич-вечір майстер клас
Залиште свій номер телефону і наш менеджер допоможе вам визначитись з датою майстер класу
Записатись до майстерні
Залиште свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам 
Записатись на комбінований майстер клас
Залиште свій номер телефону і наш менеджер допоможе вам визначитись з датою майстер класу
Хочете дізнатись більше про аромати?
Залиште свої контакти. Наш менеджер зв’яжеться звами протягом 30 хв
Click to order
Total: 
Імя
Прізвище
Телефон
Payment method
КОНТАКТИ
Вул. Коперника, 3 Львів, Україна
Ми працюємо:
ПН-ПТ 10:00 - 19:00
СБ - НД 11:00 - 19:00
© Be Craft майстерня парфумерії