Майстер-класи

Створення ароматів на весілля для молодят та гостей

Презенти для гостей на весілля — чудова європейська традиція віддячити рідним та близьким за те, що вони завітали на Ваше свято. Наречені дарують гостям приємні сувеніри, які нагадуватимуть про їх особливий день усім присутнім. Створення індивідуальних ароматів — спосіб зберегти емоції та спогади, подарувавши кожному гостю частинку свого весілля. Ми щиро вдячні Вам за вибір Майстерні парфумерії Be Craft у якості партнера Вашого свята! Впевнені — Ви залишитеся в захваті від результату нашої співпраці.

Оскільки молоді будуть дарувати подарунки гостям мініатюри своїх парфумів, пропонуємо розробити два аромати — чоловічий та жіночий. У зв’язку з цим необхідно розрахувати кількість запрошених жінок та чоловіків на святі.

Молодята приїжджають до Майстерні в заздалегідь обговорений час та створюють індивідуальні аромати для себе та один одного за сертифікатом, врученим їм у якості подарунку. Створювати парфуми допомагає наш майстер. Для того, аби процес творчості був ще більш романтичним та атмосферним, молодятам пропонують келихи шампанського. 

Процес створення ароматів триває доти, доки наречені не будуть повністю задоволені створеним парфумом. Після цього молодята дають ароматам назви та записують їх пропорції до Книги рецептів Майстерні парфумерії Be Craft. Готові парфуми наречених майстер запаковує до фірмової коробки у вигляді серця, яку майбутнє подружжя забирає з собою. 

Надалі ми виготовляємо парфуми для гостей за зразками ароматів нареченого та нареченої, розливаємо в мініатюри по 3 мл, друкуємо наклейки з назвою ароматів та їх складом. Готову продукцію ми запаковуємо до крафтових конвертів 75х75 та складаємо до подарункової коробки. Крім того, кожен гість отримає сертифікат на створення індивідуального аромату в Майстерні парфумерії Be Craft у Львові. 

Також ми пропонуємо відзняти відеозапис створення ароматів в Майстерні. Ми опублікуємо відео в нашому інстаграм та позначимо молодят, а також надішлемо відеозапис особисто. 

Вартість майстер-класу розраховується індивідуально 

Відвідувачі майстер-класу отримають: 
  • Розробка жіночого та чоловічого аромату з допомогою майстра та келихами шампанського.
  • Готові аромати, обсягом 30 мл, в подарунковому пакуванні у вигляді серця.
  • Мініатюри по 3 мл, виготовлені за зразками парфумів нареченого та нареченої із розрахунку на кількість гостей.
  • Сертифікати на створення індивідуального парфуму в Майстерні парфумерії Be Craft у Львові для кожного гостя.
  • Професійний відеозапис створення ароматів у Майстерні.

Бажаєте отримати розрахунки по пропозиції? Залиште свій номер телефону, і наш консультант Вам передзвонить!