Майстер-класи

Майстер клас Дівич-вечір

Коли наступає вечір, та майстерня закриває двері для всіх відвідувачів, ми знов відчиняємо у вечірній тиші та світлі ліхтарів, у атмосфері затишного світла нову подію дівич- вечір для Нареченої.

Дівич-вечір — незабутня подія в житті кожної нареченої. Створення індивідуальних ароматів разом із подружками в Майстерні парфумерії Be Craft допоможе зробити святкування напередодні весілля незабутнім, залишивши ароматні спогади для кожної з учасниць дійства.

Як це відбуватиметься? Маємо кілька варіантів. 

Варіант 1

Головна героїня дівич-вечора — наречена, тому створення унікального парфуму відбуватиметься саме для неї. Допомога парфумерного майстра та подружок, келихи Мартіні, свіжі нарізані фрукти та творча атмосфера Майстерні подарують неймовірні враження від створеного аромату, який ще довго нагадуватиме про цей чудовий вечір.

Що ви отримаєте:

• повномірний флакон власноруч створеного аромату для нареченої;
• парфум для нареченого з колекції MoVa Tila;
• тестер MoVa Tila для кожної подружки, або тестер із брендової чи нішевої колекції Майстерні парфумерії в подарунок;
• розповідь майстра про основи поєднання ароматів у парфумерному гардеробі.

Вартість майстер-класу: 4 890 грн.

Варіант 2

Індивідуальний аромат створюється не лише для нареченої, а й для кожної з подружок, які отримають флакони зі створеним парфумом, об'ємом 15 мл. Мартіні, фрукти, кава та інструктаж майстра залишаються, як і в попередньому варіанті. Додаткова вартість за кожну подругу 520 грн. 
Важливо

Тривалість дівич-вечора в Майстерні парфумерії Be Craft — 3 години. Вартість кожної додаткової години — 1 000 грн. За бажанням можна дозамовити шампанське, смаколики та ін. за окрему плату.

З повагою,

засновники першої в Україні

 Майстерні парфумерії Be Craft