Майстер-класи

Майстер клас Дівич-вечір

Дівич-вечір для нареченої: тематичний майстер-клас зі створення парфуму

Коли настає вечір і Майстерня зачиняється для всіх відвідувачів, у таємничій тиші та світлі ліхтарів ми знову відчиняємо двері для нової події — дівич-вечора для нареченої.

Як цікаво провести дівич-вечір напередодні весілля, аби запам’ятати цей день і не дати подружкам засумувати? Якщо посиденьки вдома або в кафе з шампанським — варіант не для вас і душа бажає чогось особливого та креативного, ласкаво просимо до Майстерні парфумерії Be Craft! Тут ви зможете разом створити власний парфум та отримати особливі емоції. Такого не запропонує жоден організатор!

Що це? 

Майстер-клас зі створення парфуму від Майстерні парфумерії Be Craft — це процес вашої взаємодії з парфумерним майстром, у результаті якого народжується особливий аромат, якого не буде в жодної нареченої! Для поєднання ми пропонуємо понад 100 різних моноароматів, серед яких: 

  • верхні ноти, що розкриваються та звучать перші 5-10 хвилин (як-от зелені ноти, цитрусові, яблуко, виноград);
  • ноти серця, які «вмикаються» протягом перших 10-20 хвилин та звучать від 1,5 до 3 годин (квітково-фруктові, пряні, деревні);
  • базові ноти, які проявляються разом із нотами серця, виражаються через 2 години та звучать 6-8 годин (мускусні, амброві, смоли, мох, шкіра). 

Ми надаємо необмежений простір для вашої ароматної фантазії, аби ви мали можливість створити свій парфум саме таким, яким ви його уявляєте.

Як це відбувається?

Ми не залишаємо вас наодинці з величезною кількістю пляшечок та мензурок. Створювати ваш унікальний аромат вам та вашим подружкам допомагатиме парфумерний майстер:

  • розповість про піраміду ароматів та основи їх поєднання;
  • пояснить, які аромати краще поєднувати між собою та як краще закріпити бажані ноти у створюваному парфумі;
  • у процесі спілкування з’ясує ваші парфумерні уподобання та підбере відповідні моноаромати;
  • крапля за краплею, разом із вами, додаватиме нові ноти до вашого майбутнього парфуму, доки створений аромат повністю не задовольнить вас.

Усе це відбувається в творчій атмосфері Майстерні парфумерії в самому центрі Львова, де на вас чекатимуть келихи Мартіні та свіжонарізані фрукти.

Ми підготували декілька варіантів проведення майстер-класу. 

  • Головна героїня дівич-вечора — наречена, тому створення унікального парфуму відбуватиметься для неї. Ви отримаєте повномірний флакон створеного парфуму, парфум для нареченого з колекції MoVa Tila, мініатюру аромату з колекції MoVa Tila чи luxury-колекції Be Craft для кожної подружки у подарунок.

  • Створення аромату відбувається не лише для нареченої, а й для кожної з подружок — вони отримають власні парфуми у версіях 10 мл, а ви — повномірний флакон створеного аромату.

Маєте інший варіант? Ми завжди готові обговорити його з вами та врахувати ваші побажання! Вартість майстер-класу розраховується індивідуально, в залежності від тривалості, кількості гостей та об’єму створених парфумів. 

Для того, щоб дізнатися деталі та отримати точні розрахунки щодо вартості майстер-класу, залиште свій номер телефону у формі зворотнього зв’язку, і ми зателефонуємо вам для надання консультації.