Cтвори власний аромат
Вирушай у неймовірну пригоду до світу ароматів. Впиши своє ім'я в історію парфумерії та подаруй собі найяскравіші емоції
Готова продукція
У Майстерні парфумерії Be Craft ти можеш не лише створювати власні аромати, а й придбати готову продукцію, як-от унікальні колекції парфумів, аромасвічки, спреї для тіла та багато іншого. Перейди до каталогу, щоб побачити більше!
про нас
Іван Кашин,
засновник Майстерні парфумерії Be Craft
Ідея створення Майстерні парфумерії Be Craft з'явилася у результаті 12 років роботи у сфері парфумерії. На створення Майстерні нас надихнули наші клієнти. Деякі з них, замість того, щоб обрати готовий аромат, просили змішати для них декілька композицій, щоб отримати «той самий» парфум.

Спостерігаючи за цим, ми вирішили зробити таке місце, де кожен зможе створити свій унікальний парфум під власною назвою. Навіщо нам бренди, якщо ім'я кожного з нас — це вже світовий бренд?

Так з'явилася перша в Україні Майстерня парфумерії Be Craft, де ми щодня даруємо нашим гостям найкращі емоції. Впевнені, про українську парфумерію має дізнатися весь світ, адже вона створюється неймовірними для неймовірних.
Контакти
© Be Craft майстерня парфумерії
у Майстерні парфумерії Be Craft

Вул. Коперника, 3 Львів, Україна