VIP МАЙСТЕР-КЛАС
«РОМАНТИЧНЕ ПОБАЧЕННЯ»
Коли двері майстерні зачиняються для інших. . . .
Стіорення жіночого та чоловічого аромату
Отримаєте рецепт ваших ароматів для відтворення унікального парфуму
Самостійно видруковуєте етикетку на вінтажному друкарському верстаті
Індивідуальне заняття з освіченим майстром парфумером
ІДЕЯ ЗУСТРІЧІ ДЛЯ ЗАКОХАНИХ
Як влаштувати ідеальне побачення, подарувати незабутні емоції та зробити так, аби воно запам'яталося надовго? У нас є ідея! Коли настає вечір, Львів запалює ліхтарі, а двері Майстерні парфумерії Be Craft зачиняються для інших гостей, починається справжня магія створення особливих парфумів для закоханих...

Освічення у коханні, пропозиції руки та серця, романтичні сюрпризи — що тільки не відбувається у майстерні в цей час.


Отже, як це організувати?
ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?
Під час романтичного побачення у Майстерні парфумерії Be Craft на
вас чекає індивідуальне заняття з освіченим майстром парфумером.
Для початку вам розкажуть історію та класифікацію парфумів,
теоретичні основи їх поєднання, потім познайомлять із основними
інгредієнтами, а далі — все у ваших руках.

Обравши бажані моноаромати серед квіткових, східних, цитрусових та інших, ви отримаєте всі необхідні компоненти та скляний посуд для створення ароматів. Для гарного настрою та творчого натхнення вам запропонують келики шампанського.
ВАРІАНТИ СТВОРЕННЯ ПАРФУМІВ
1. Спочатку ви разом створюєте жіночий парфум, а після — чоловічий. У процесі створення ви радитеся одне з одним, тестуєте, як аромати поводять себе на шкірі, вносите корективи, аж доки аромати повністю не задовольнять вас.

2. Ви разом створюєте аромат для дівчини, а для чоловіка обираєте готовий парфум із власних колекцій Майстерні — MoVa Tila або Be Craft.
ЩО ДАЛІ?
Після того, як аромати будуть створені, вам необхідно буде надати їм назви. Доки ви разом розмірковуєте над назвами, майстер наповнює флакони створеними парфумами.

Далі ви самостійно видруковуєте етикетку на вінтажному друкарському верстаті та записуєте рецепти ваших ароматів до нашої старовинної Книги рецептів за допомогою чорнил — так ми зможемо в будь-який момент відтворити ваші унікальні парфуми та відправити їх вам.

Після цього майстер запаковує створені аромати в коробку у вигляді серця або два окремих крафтових тубуси.

Запросивши свою кохану людину на таке побачення, ви подаруєте вам обом незабутні враження та емоції, а створені аромати ще довго нагадуватимуть вам про цей прекрасний вечір.
Про Be Craft
Ідея створення Майстерні парфумерії Be Craft з’явилася завдяки українським жінкам, які уособлюють не лише ніжність та красу, а й відвагу, гідність та неймовірну силу. Їм вдається суміщати в собі абсолютно непоєднувані риси, тому вони варті найкращих, найякісніших та найнезвичайніших парфумів у світі.

Наша любов до парфумів та тонкощів їх магічного світу надихнула нас на цікавий експеримент: об'єднати всіх, хто закоханий у парфумерію, в місці, де кожен охочий зможе пізнати таїнство народження унікальних ароматів та неповторних парфумерних композицій.

Ми ретельно продумали та зібрали палітру базових і допоміжних ароматів, вивчили досвід парфумерів із усього світу, об’єднали кращих експертів у своїй команді і… Нарешті зробили це!
На початку 2019 ми відкрили першу та єдину в Україні Майстерню парфумерії Be Craft, де кожен має змогу відчути себе справжнім парфумером та створити аромат для себе та близьких.

Де? Звісно ж у Львові! «Місто з ароматом кави та шоколаду», «серце Галицької землі», «місто Лева» ,«маленький Париж», «український Лондон» — як лишень не називають це місто. А завдяки нам Львів тепер — ще й парфумерна столиця України!

Бажаєте познайомитися з нами ближче та відвідати майстер-клас зі створення аромату?
Завітайте до нас за адресою: м. Львів вул. Коперника, 3

Відгуки

Відправити
VIP МАЙСТЕР-КЛАС
«РОМАНТИЧНЕ ПОБАЧЕННЯ»
Наші менеджери зв’яжуться з вами протягом робочого дня та уточнять усю необхідну іфнормацію.
Контакти
© Be Craft майстерня парфумерії
Вул. Коперника, 3 Львів, Україна
Ми працюємо:
ПН-ПТ 10:00 - 19:00
СБ - НД 11:00 - 19:00