Створення аромату для двох

Організуйте романтичне побачення в Майстерні-парфумерії Be Craft! На вас очікує індивідуальне заняття з досвідченим майстром, де на початку вам розкажуть історію та класифікацію парфумів, теоретичні основи їх поєднання, а потім познайомлять із основними інгредієнтами.

Далі, обравши бажані аромати серед квіткових, східних, цитрусових та інших, ви отримаєте всі необхідні компоненти та скляний посуд.

Ви самостійно будете поєднувати інгредієнти. Експерт лише допомагатиме і за потреби вноситиме корективи. У кінці майстер-класу кожен з вас отримає флакон з авторським парфумом, обсягом 30 мл.

Надайте митям, коли ви удвох, особливого аромату. Залиште свій номер телефону, і ми підберемо для вас зручний час для проведення майстер-класу!
Індивідуальні майстер-класи

Парфумерна дегустація для двох

Бажаєте разом з експертом знайти свій ідеальний парфум, дізнатися про основи складання парфумерного гардеробу та отримати цінні знання про парфумерію? Завітайте на парфумерну дегустацію до Майстерні парфумерії Be Craft!

Спочатку вас запитають про ваші ароматичні уподобання, потім, спираючись на ваші відповіді запропонують різні марки парфумів, що найбільше їм відповідають, підбираючи для вас ідеальний аромат. Паралельно майстер розповість історію запропонованих ароматів. Наприклад, з якого століття збереглася рецептура парфуму, ким була створена, які цікаві факти пов’язані з цим ароматом. Також майстер надає рекомендації про те, як правильно носити парфум. Також вам видадуть по 2 пробники ароматів, що підходять, об'ємом по 3 мл.

Для того, аби потрапити на парфумерну дегустацію, залиште свій номер телефону, і ми підберемо для вас зручний час візиту до Майстерні парфумерії Be Craft!

Індивідуальна парфумерна карта

Як навчитися підбирати свій ідеальний парфум будь-де — чи то в парфумерній майстерні, чи то в улюбленому магазині?

Пропонуємо створення індивідуальної парфумерної карти — діаграми, розділеної на блоки з різними типами ароматів. Ця карта знадобиться парфумерам для створення вашого особистого аромату, консультантам у торгових відділах, щоб підібрати для вас парфум.

Разом із картою, для вас роздрукують ще один документ — парфумерний гардероб, де будуть зазначені види парфумів на різні випадки життя (прогулянка, ділова зустріч, свято, заняття спортом).

У фіналі професіонал створить для вас індивідуальну парфумерну композицію — флакон 30 мл. Крім того, ви отримаєте дві мініатюри ароматів по 3 мл.

Записатись на майстер клас

Залиште свій номер телефону і наш менеджер допоможе вам визначитись з датою майстер класу

Створення власного аромату
Записатись на виїзний майстер клас
Залиште свій номер телефону і наш менеджер допоможе вам визначитись з датою майстер класу
Хочете дізнатись більше про аромати?
Залиште свої контакти. Наш менеджер зв’яжеться звами протягом 30 хв
Click to order
Total: 
Імя
Прізвище
Телефон
Payment method
КОНТАКТИ
Вул. Коперника, 3 Львів, Україна
Ми працюємо:
ПН-ПТ 10:00 - 19:00
СБ - НД 11:00 - 19:00
© Be Craft майстерня парфумерії