ІНДИВІДУАЛЬНІ
МАЙСТЕР-КЛАСИ
Найкращий аромат — той, що створили саме ви!
Створений аромат отримає вашу особисту назву, яку ви запишете до Книги рецептів Майстерні парфумерії Be Craft
Ваш аромат не буде схожим на жоден інший, адже він втілюватиме ваші почуття та індивідуальність
Ви отримаєте теоретичні та практичні знання, а ще розробите рецепт власного аромату

Подаруйте собі шалені емоції від процесу створення власного аромату. Жодних обмежень — лише ваша творчість
Створення аромату для двох
На вас очікує індивідуальне заняття з досвідченим майстром, де на початку вам розкажуть історію та класифікацію парфумів, теоретичні основи їх поєднання, а потім познайомлять із основними інгредієнтами.

Далі, обравши бажані аромати серед квіткових, східних, цитрусових та інших, ви отримаєте всі необхідні матеріали та компоненти

Ви самостійно будете поєднувати інгредієнти. Експерт лише допомагатиме і за потреби вноситиме корективи. У кінці майстер-класу кожен з вас отримає флакон з авторським парфумом, обсягом 30 мл.

Індивідуальна парфумерна карта
Бажаєте разом з експертом знайти свій ідеальний парфум, дізнатися про основи складання парфумерного гардеробу та отримати цінні знання про парфумерію? Завітайте на парфумерну дегустацію до Майстерні парфумерії Be Craft!

Майстер запропонує різні марки парфумів, що найбільше відповідають вашим уподобанням та допоможе підібрати ідеальний аромат.

Паралельно майстер розповість історію запропонованих ароматів. Також вам нададуть рекомендації про те, як правильно носити парфум, та видадуть по 2 пробники ароматів, що підходять, об'ємом по 3 мл.
усім, хто любить ГАРНО проводити час
Створіть власний аромат на згадку про вашу подорож, і він щоразу нагадуватиме вам про неї.

тим, хто подорожує україною
Створіть власний аромат на згадку про одне з найколоритніших міст України — Львів, і він щоразу нагадуватиме вам про вашу подорож.
закоханим парам
Бажаєте влаштувати сюприз для коханої людини або провести ваш спільний вечір по-особливому? Подаруйте один одному незабутні враження, відвідавши майстер-клас зі створення аромату.
Контакти
© Be Craft майстерня парфумерії
Вул. Коперника, 3 Львів, Україна
Click to order
Total: 
Імя
Прізвище
Телефон
Payment method