Про Be Craft

Ідея створення Майстерні парфумерії Be Crafrt, з'явилася швидко…, та ні!

Потрібно було пройти тяжких 10 років з Perfums Bar, завоювати прихильність, як до наших українських парфумів, так і до самого бренду. Та коли наша, ще така нещодавно маленька компанія, виросла до масштабів всеукраїнської мережі, та отримала у 2018р міжнародну відзнаку за високу якість у Франції, в нас виникло питання: «А, що ж далі…?»

Любов до парфумів, до тонкощів їх магічного світу, надихнула на ідею-експеримент… Об'єднати всіх, хто закоханий, у парфумерію в місці, де кожен бажаючий зможе пізнати таїнство народження унікальних запахів… Особливих ароматних композицій.

Думаючи про Вас, була ретельно продумана і підібрана палітра базових та допоміжних ароматів, щоб саме Ви змогли стати творцем власного нішевого парфуму…

Be Craft – це перша та єдина майстерня парфумерії, в якій кожен може відчути себе справжнім парфумером та створити свій власний та унікальний аромат.

В якому місті знаходиться Перша Майстерня Парфумерії в Україні? Звичайно у Львові. Бо всі певне знають, що Львів – це культурна столиці України. Львів називають по різному «Місто із запахом кави та шоколаду», «Серце Галицької землі», «Місто Лева» ,«Маленький Париж», «Український Лондон». Тому коли ми створювали Be Craft, ми жодного дня не думали в якому саме місті буде народжуватися наша ідея.

Щоб ближче ознайомитися з Be Craft завітайте до нас за адресою м. Львів вул. Коперника, 3
КОНТАКТИ
Вул. Коперника, 3 Львів, Україна
Ми працюємо:
ПН-ПТ 10:00 - 19:00
СБ - НД 11:00 - 19:00
© Be Craft майстерня парфумерії