Про Be Craft

Ідея створення Майстерні парфумерії Be Craft з’явилася завдяки українським жінкам, які уособлюють не лише ніжність та красу, а й відвагу, гідність та неймовірну силу. Їм вдається суміщати в собі абсолютно непоєднувані риси, тому вони варті найкращих, найякісніших та найнезвичайніших парфумів у світі.

Наша любов до парфумів та тонкощів їх магічного світу надихнула нас на цікавий експеримент: об'єднати всіх, хто закоханий у парфумерію, в місці, де кожен охочий зможе пізнати таїнство народження унікальних ароматів та неповторних парфумерних композицій.

Ми ретельно продумали та зібрали палітру базових і допоміжних ароматів, вивчили досвід парфумерів із усього світу, об’єднали кращих експертів у своїй команді і… Нарешті зробили це!

На початку 2019 ми відкрили першу та єдину в Україні Майстерню парфумерії Be Craft, де кожен має змогу відчути себе справжнім парфумером та створити аромат для себе та близьких.

Де? Звісно ж у Львові! «Місто з ароматом кави та шоколаду», «серце Галицької землі», «місто Лева» ,«маленький Париж», «український Лондон» — як лишень не називають це місто. А завдяки нам Львів тепер — ще й парфумерна столиця України!

Бажаєте познайомитися з нами ближче та відвідати майстер-клас зі створення аромату?

Завітайте до нас за адресою: м. Львів вул. Коперника, 3


КОНТАКТИ
Вул. Коперника, 3 Львів, Україна
Ми працюємо:
ПН-ПТ 10:00 - 19:00
СБ - НД 11:00 - 19:00
© Be Craft майстерня парфумерії